Меню сайту
Калькулятор
Статистика
Головна » 2018 » Сентябрь » 26 » Увага! Триває термін подачі конкурсних заявок у конкурсі "Разом в майбутнє". Запрошуємо активних членів громади до співпраці!
14:44:42
Увага! Триває термін подачі конкурсних заявок у конкурсі "Разом в майбутнє". Запрошуємо активних членів громади до співпраці!


Усі ми мріємо про нові сучасні умови навчання наших дітей: лінгафонні кабінети, комп’ютерні класи, високотехнологічні лабораторії, мікроскопи, інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, спортивні зали, ігрові майданчики, скеледроми тощо. 
Кошти, які надає держава і місцева влада, обмежені і не можуть вирішити всі потреби навчальних закладів. Зараз крок за кроком здійснюються речі, які досі взагалі не робились. З початком освітньої реформи в освіту було вкладено безпрецедентну суму коштів. Почалось відновлення кабінетів природничо-математичного циклу, забезпечення освітнього простору початкової школи, будівництво спортивних майданчиків. Але ситуація ускладняється тим, що обладнання в школах не оновлювалось десятиліттями. 
Цілком очевидно, що необхідні додаткові джерела фінансування. Де ж знайти кошти на освітні проекти? Один з ефективних способів - це отримання грантових коштів. Цей спосіб фінансування дуже привабливий. Коштів, що надходять в Україну на реалізацію соціально-освітніх проектів, зараз дійсно багато. Допомогу надають різні урядові та неурядові організації (державні та міждержавні), такі як Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Федеральне міністерство економіки і технологій Німеччини (BMWI), Канадське агентство міжнародного розвитку (CIDA), установи Організації Об'єднаних Націй та Європейського Союзу (ПРООН, Рада Європи та ін.), Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР), Програми Європейського Союзу «Креативна Європа», ERAZMUS+, Міжнародний Фонд «Відродження» Дж. Сороса та багато інших.
Але різні джерела фінансування обмежують тип одержувачів грантів. За вимогами більшості грантодавців, отримати кошти можуть лише об’єднання громадян, громадські організації. Більшість донорів підтримують не державні установи, а ініціативу громадськості. В зв’язку з цим, збільшується роль таких об’єднань, як батьківські комітети (ради).
З 1 вересня розпочато прийом конкурсних заявок до обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». До участі у Конкурсі запрошуються дві категорії учасників. В першій категорії різні об’єднання громадян. серед яких батьківські комітети (ради). До другої категорії належать сільські, селищні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проектів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад. Загальний обсяг фінансування міні-проекту складає:
- для першої категорії учасників – до 300,0 тис. гривень;
- для другої категорії учасників – до 1 500,0 тис. гривень.
Подання та реєстрація міні-проектів буде здійснюватись включно до 31.10.2018 (до 17-00 год.) за трьома номінаціями :
- «Добробут та розвиток громад»;
- «Благоустрій та охорона довкілля»;
- «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».
Запрошуємо активних батьків та інших членів громад Печенізького району взяти участь у конкурсі «Разом в майбутнє». Усім бажаємо гарних ідей та перемоги у конкурсі!
#ЗмінюємоОсвітуРазом

Нижче надаємо посилання на документи, які регламентують участь у даному конкурсі. 
http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/samples-of-documents-to-together-to-the-future
http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/regulations-of-together-to-the-future

Більше інформації читайте на сайті Харківської обласної ради в розділі "Конкурси, гранти":
http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/contests-grants/together-to-the-future/samples-of-documents-to-together-to-the-future

Для консультацій звертайтесь за контактами:
Відділ освіти Печенізької райдержадміністрації
Телефон для довідок:
05665 6-20-20
Прохорчук Наталія Володимирівна – начальник відділу
Ярішова Олена Іванівна – інженер з комп’ютерних технологій
смт. Печеніги, вул.Незалежності, 48

Відділ з розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради
Телефон для довідок: 
(057) 715-72-64 Мороз Олена Василівна – начальник відділу; 
(057) 700-53-08 Підгорна Анна Андріївна – головний спеціаліст відділу.
Ел.пошта: moroz@oblrada.kharkov.ua
вул. Сумська,64 
м. Харків, 61002 

Виконавча дирекція Асоціації органів 
місцевого самоврядування Харківської області
Телефон для довідок: 
(057) 705-01-69 Пронькіна Галина Степанівна - координатор Центру розвитку громад Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Ел.пошта:info@association. kharkov.ua
Держпром, 1-й під’їзд, 2-й поверх, 
площа Свободи, 5
м.Харків, 61022

Переглядів: 196 | Додав: люша | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Сентябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Корисні Посилання