Головна » 2018 » Октябрь » 5 » Урочисте відкриття футбольного міні-поля
Урочисте відкриття футбольного міні-поля

Гарна подія відбулась сьогодні у нашому селі Артемівка – урочисте відкриття нового міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

Міні-футбольне поле вартістю 1,5 млн. збудоване на умовах співфінансування з Державного та місцевих бюджетів.
Сучасний міні-стадіон розмірами 42х22 метри облаштували на території Артемівського навчально-виховного комплексу.

Привітати артемівську громаду з урочистою подією на свято прибули Анатолій Бабічев - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації Михайло Никитченко.

Варто зауважити, що у Артемівському НВК особлива увага приділяється фізичній культурі та спорту, культивуванню серед дітей та молоді здорового способу життя. Педагогічний колектив працює у цьому напрямку спільно з тренерами районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Вітаючи присутніх з цією гарною подією, Анатолій Бабічев зауважив, що завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Він розповів, що відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки консолідації зусиль різних гілок влади: Уряду України, Харківської облдержадміністрації, Печенізької районної ради та райдержадміністрації, Артемівської сільської ради.
Анатолій Валерійович висловив сподівання, що ця добра справа сприятиме розвитку різних видів спорту на Печеніжчині.

Голова районної ради Лариса Ярова підкреслила, що інвестиції в дитячий та молодіжний спорт – це й здоров’я нації, й спортивні перемоги на олімпіадах, чемпіонатах Європи та світу, серед яких обов’язково будуть і артемівці. Лариса Ярова від імені депутатського корпусу районної ради подякувала керівництву Харківської обласної державної адміністрації в особі губернатора Юлії Світличної за підтримку будівництва сучасного спортивного майданчика, а також усім, хто брав участь у реалізації цього важливого для громади проекту.

Голова районної ради також запевнила, що районна рада 7 скликання й надалі буде активно опікуватися питаннями розвитку спорту в районі, так, як це відбувається протягом останніх трьох років.

Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість артемівським футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі. Використовуватиметься футбольне поле й для організації змагань з інших видів спорту.

Заступник губернатора перерізав символічну урочисту стрічку.

Закінчилося спортивне свято товариським матчем між командами села.

Переглядів: 44 | Додав: люша | Рейтинг: 0.0/0
«  Октябрь 2018  »