Головна » 2017 » Май » 29 » Останній дзвоник
Останній дзвоник

Усміхається весело травень,

Бо скінчилась навчальна пора,

І зібралась на дзвоник останній

Вся весела шкільна дітвора.

Промайнув  іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло, яскраво і барвисто пройшло свято Останнього дзвоника в Артемівському НКВ 26 травня. На шкільному подвір'ї зібралися усі учні школи, вчителі, батьки, гості, жителі села.  До присутніх із словами привітання звернулисядиректор Артемівського НВК В.В. Щеголяєва, завідуюча районним методичним кабінетом О.В.Зеленська, Артемівський сільський голова О.І. Чумак. Також  були зачитані привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світличної, народного депутата України Д.О. Шенцева, депутата Харківської обласної ради О.С. Гусарова.

Наші вчителі та учні школи досягли високих результатів у 2016-2017 навчальному році, а саме було нагороджено:

• Н.В. Половян Дипломом ІІ ступеня Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації за перемогу у конкурсі освітніх інтернет-ресурсів;
  • Команду Артемівського НВК Грамотою відділу освіти Печенізької РДА за перемогу у районному турнірі юних біологів;
  • А.Щеголяєву, 9 кл., Дипломом ІІІ ступеня Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації за перемогу у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук;
  • Д.Кормільця, 8 кл., Дипломом ІІІ ступеня Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації за перемогу у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання;
  • А.Старікова 8 кл., О. Старікова 10 кл., А.Буряк 9 кл. Грамотами відділу освіти Печенізької РДА за високі результати у навчанні;
  • Д.Демченко 2 кл., О.Драгункіну 2 кл., А.Старікову 2 кл., М.Лозового 3 кл., С.Бондаренко 3 кл., Д.Гриценка 4 кл., О.Старікова 4 кл., А.Чумака 11 кл., Д.Ільченка 10кл. Похвальними листами «За особливі успіхи у навчанні»;
  • А.Шарко 2 кл., Д.Демченко 2 кл., М.Лозового 3 кл., О.Старікова 4 кл., Е.Старікову 5кл., В.Семеляк 5 кл., Д.Кормільця 8 кл., А.Щеголяєву 9 кл.  Грамотами Харківської обласної станції юних туристів за участь у військово-патріотичній акції «Слобожанські дзвони Перемоги»;
  • Учнів школи Дипломами за активну участь у шкільному житті та Дипломами Печенізької ДЮСШ за перемоги у спортивних конкурсах та змаганнях.

Директор школи зачитала наказ про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів до наступних класів. Директор сільського будинку культури О.Є. Жолоб нагородила учнів грамотами та солодкими подарунками за активну участь у громадському житті села.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники дякували вчителям, батькам, співали  пісні, а також отримали від батьків напутні побажання та благословення хлібом-сіллю.  На останок випустили в небо повітряні кульки із найзаповітнішими своїми мріями.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвоник, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Переглядів: 806 | Додав: kvs2110 | Рейтинг: 0.0/0
«  Май 2017  »