Головна » 2017 » Июнь » 1 » Міжнародний День захисту дітей
Міжнародний День захисту дітей

Вихованці пришкільного табору "Сонечко" взяли участь у загальнорайонному святі з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, що відбулося  на центральній площі в селищі Печеніги.

Під час свята діти пройшли урочистою святковою ходою вулицею Незалежності, взяли участь в конкурсі малюнка на асфальті, конкурсі на найкращий дитячий флешмоб, здійснили квест-мандрівку «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». З Днем захисту дітей дітвору та дорослих привітала голова районної ради Лариса Ярова, яка побажала усім миру, добра, благополуччя та щоб мрії всіх наших дітей втілилися в життя, щоб діти були здоровими, щасливими та успішними.

Команда табору "Сонечко"вразила усіх своїм неперевершеним виглядом - зеленими футболками та бейсболками, що були придбані головою фермерського господарства "Пролісок" О.Д. Старіковим та бухгалтером господарства Л.В. Старіковою. Педагогічний колектив, вихованці табору та їхні батьки щиро вдячні  за подарунок!

Наші вихованці були нагороджені Дипломом І ступеня за перемогу у конкурсній програмі. На завершення свята на всіх чекав приємний сюрприз – його учасників пригостили морозивом. Святковий настрій усім присутнім подарували артисти Печенізького районного Будинку культури та центру дитячої та юнацької творчості.

Дитячий захід відбувся за підтримки Печенізької районної ради та районної державної адміністрації.

Переглядів: 682 | Додав: люша | Рейтинг: 0.0/0
«  Июнь 2017  »