Головна » 2018 » Май » 28 » Дзвоника останні позивні
Дзвоника останні позивні

25 травня для учнів  Артемівського НВК пролунав «останній дзвінок» - завершився навчальний рік. Цей день важливий для кожного з нас. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Розділити радість свята із учнями та педагогами до школи завітали завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Печенізької РДА Зеленська О.В. та голова Артемівської сільської ради Чумак О.І. Зі словами привітання до присутніх звернулася директор НВК Щеголяєва В.В., заступник директора з виховної роботи Ребрун В.О. зачитала наказ про переведення учнів 1-4, 5-8, 10 класів до наступних класів, наказ про нагородження учнів Похвальними листами за  високі досягнення у навчанні,  а також було зачитано  привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Свято Останнього дзвоника – це особливе свято для випускників, адже це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось – початок трудового життя. Привітати випускників прийшли найрідніші люди – їхні батьки, а також теплими словами-побажаннями привітали випускників наймолодші учні школи – першокласники. На подвір’ї пролунав останній дзвоник, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул. Тож бажаємо всім гарного літа і яскравих вражень!

Переглядів: 22 | Додав: люша | Рейтинг: 0.0/0
«  Май 2018  »