Суббота, 17.04.2021, 04:44:58
Артемівський ліцей
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Де навчаємось й живемо, там порядок наведемо!

Голова Печенізької районної ради, дбаючи про зростання в молодіжному середовищі справжніх лідерів майбутнього, націлює учнівське самоврядування на добрі справи. Прислухаючись до слушних порад свого наставника, голови Печенізької районної ради Лариси Ярової, лідери Печенізького ліцею імені Г.Семирадського відгукнулися на заклик першими і 18 жовтня 2019 запустили челендж «Де навчаємось й живемо, там порядок наведемо», прибравши в позаурочний час улюблений дитячий майданчик в селищі Печеніги. Вони записали відеоролик, в якому передали естафету челенджа Артемівському навчально-виховному комплексу. Учнівське самоврядування Артемівського навчального закладу не забарилися з відповіддю.
   25 жовтня 2019 року лідери учнівського самоврядування Артемівського навчально-виховного комплексу, підтримуючи челендж «Де навчаємось і живемо, там порядок наведемо», організували прибирання території улюбленої алеї, де полюбляють гуляти і самі учні, і мешканці села. Підтримали старшокласників учні середніх класів та працівники Артемівського НВК.
   До учнів приєдналася і голова районної ради Лариса Ярова, яка радо вітала старшокласників та дякувала їм за добру справу. Підтримати артемівських школярів приїхали і лідери учнівського самоврядування Печенізького ліцею імені Г.Семирадського. Під час прибирання використовувалися ексклюзивні знаряддя праці - мітла та візок, виготовлені з пластикових пляшок вчителем Артемівського НВК С.І. Коваленком.
   Близько двох годин тривала напружена робота. Завершальним акордом учнівської акції стало приємне чаювання із солодощами від голови районної ради, яке відбулося в оновленій актовій залі навчального закладу. За чашкою чаю учні мали змогу поспілкуватися з Ларисою Володимирівною, обговорити учнівські справи, висловити свої побажання та пропозиції щодо подальшої співпраці. Школярі з інших сіл, які навчаються в Артемівському НВК, дякували голові райради за нещодавно відремонтований шкільний автобус.
   Шкільні лідери Артемівського навчально-виховного комплексу передали естафету участі у челенджі шкільному самоврядуванню Мартівського ліцею.

Інформація із сайту https://www.facebook.com/pechenigyRR

Переглядів: 225 | Додав: люша | Рейтинг: 0.0/0