Головна » Архив новостей
« 1 2 ... 46 47 48 49 »

24 грудня у Артемівському НВК відбулося святкування Нового року «Новий рік вже на порозі» для учнів 5-8 класів. Діти активно брали участь у різноманітних конкурсах, за які отримували солодкі призи та багато інших подарунків.

Переглядів: 293 | Додав: Galina | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

24 грудня у Артемівському НВК відбувся Новорічний ранок для учнів 1-4 класів та ДНЗ. Діти залюбки грали, відгадували загадки, співали та розповідали вірші. За участь у святі Дід Мороз та Снігуронька подарували їм солодощі.

Переглядів: 301 | Додав: Galina | Дата: 24.12.2015 | Коментарі (0)

22 грудня команди Артемівського НВК взяли участь у І (районному) етапі чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. Команда юнаків молодшої вікової категорії посіла І місце, а команда юнаків старшої вікової категорії - ІІ місце. Вітаємо переможців!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 243 | Додав: Galina | Дата: 22.12.2015 | Коментарі (0)

18 грудня вихованців ДНЗ із днем Святого Миколая привітали голова Печенізької РДА М.М. Шошин, голова Печенізької районної ради Л.В. Ярова, заступник голови Печенізької РДА О.В. Кизим та депутат Харківської обласної ради О.С. Гусаров. Гості вручили дітлахам солодкі подарунки, а діти віддячили їм новорічними віршиками із побажаннями щастя та добра.

Переглядів: 229 | Додав: люша | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

17 грудня із учнями Артемівського НВК проведено профілактичну лекцію із попередження правопорушень серед неповнолітніх оперуповноваженим Печенізького ВП Чугуївського ВП ГУМП у Харківській області старшим лейтенантом Халіним Сергієм Олександровичем.

Переглядів: 280 | Додав: люша | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

17 грудня у Артемівському НВК відбувся благодійний ярмарок солодощів присвячений Дню Святого Миколая, на якому учні 5-11 класів пригощали всіх бажаючих своїми виробами.

Переглядів: 274 | Додав: люша | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

15 грудня в Артемівському НВК пройшов дуже цікавий урок з української мови у системі розвитку мовлення: «Розвиток комунікативно-етичних навиxjr «За філіжанкою чаю»» для учнів 8 класу.

Діти разом з учителькою К.М. Чугай підтримували бесіду про чай за дбайливо сервірованим столом, переглядали презентації про чайні церемонії різних країн, на практиці вчилися підтримувати бесіду за філіжанкою чаю. Не обійшлося, звичайно, і без курйозів, які потім весело обговорювали та аналізували.

Учні дізналися багато цікавого і корисного про поведінку за чайним столом: про сервіровку «чайного» столу та різні прикмети, пов’язані з цим; наїлися солодощів та фруктів; отримали гарні оцінки, а основне – невимушено поспілкувалися.

Переглядів: 285 | Додав: люша | Дата: 15.12.2015 | Коментарі (0)

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників для учнів початкових класів   Артемівського НВК було організовано свято – зустріч із воїном, який  брав  участь у АТО, Старіковим Вячеславом Володимировичем (татом двох донечок Евеліни та Ані).

Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений  у собі, справжній патріот України. Вячеслав Володимирович ділився з учнями спогадами, розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Відповідаючи на численні запитання учнів, він намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство і про все те, що цікавило дітей,  дякував дітям за те,що вони морально підтримують бійців своїми листами, малюнками, оберегами. А діти в свою чергу декламували вірші, бажали герою здоров’я, дякували за мир та спокій.

Завершилася зустріч фотографією на пам’ять.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 193 | Додав: люша | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

В рамках тижня правової освіти, 10 грудня у Артемівському НВК був проведений круглий стіл на тему: "Права і свободи людини" для учнів 7-11 класів.

Діти із задоволенням ознайомилися із правовими документами та правовою літературою.

Переглядів: 247 | Додав: kuklavika | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

27 листопада в рамках обласної літературної конференції «Поле болю Петра Василенка» в стінах Артемівського навчального закладу відбулась презентація першого документального фільму, присвяченого великому співцеві України, поету, письменнику, публіцисту, патріоту, нашому земляку - Петру Василенку. На заході були присутні автори документального фільму: М.Шакін (автор проекту), Л.Щибря (режисер), Л.Ісаїв (співавтор); лауреати Всеукраїнської премії ім.П.Василенка В.Ковальов, І.Михайлин, заступник голови Печенізької райдержадміністрації О.Кизим, начальник відділу освіти Н. Прохорчук та інші почесні гості.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 252 | Додав: люша | Дата: 28.11.2015 | Коментарі (0)

«  Июль 2020  »