Головна » 2019 » Май » 17

Всесвітній День вишиванки в Артемівському навчально-виховному комплексі став родинним святом, оскільки до нього долучилися і педагоги закладу, й вихованці, й гості з інших закладів освіти. На гостину цього дня запросили Ларису Ярову – голову районної ради та членів районної Асоціації старшокласників Печенізького району «Лідери XXI століття», педагогів-організаторів. Гості відвідали наймолодших вихованців-дошкільнят, привітали малечу з Днем вишиванки та подарували дітворі жовто-сині повітряні кульки. Малята із цікавістю бавились кульками, розглядали сорочки одне одного, з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь та бабусь. Учнівські лідери цього дня дізналися багато цікавого з життя Артемівського закладу освіти. Про роботу шкільного самоврядування Артемівського НВК розповів Артем Старіков, учень 10 класу та голова районної Асоціації старшокласників. З розповіді та ілюстрацій гості закладу дізналися про цікаве й різноманітне життя артемівських школярів та всього педколективу. Екскурсію до шкільного музею-світлиці провела його хранительниця та вчитель української мови й літератури Катерина Чугай. Ті, хто потрапив до музею-світлиці вперше, були у величезному захопленні від побаченої експозиції, що розповідає про історію села Артемівка, та домовилися із директоркою закладу Валентиною Щеголяєвою про наступні відвідини разом із друзями з інших шкіл району. Цього дня, розташувавшись на шкільному подвір’ї, яке наразі просто потопає в зелені та квітах, всі присутні долучилися до колективної творчої роботи – розмальовки триметрового рушника червоними та чорними фарбами. Цю символічну акцію організували працівники центру дитячої та юнацької творчості на чолі з Лесею Кохан. Символічний український рушник на згадку про день вишиванки 2019 року передали до музею-світлиці. Завершуючи чудовий день, присвячений українській вишиванці, Лариса Ярова подякувала всім, хто долучився до його проведення. Лідери шкільного самоврядування теж із вдячністю на деякий час попрощались, аби, після завершення ЗНО, зустрітись у Печенізькій районній раді для підведення підсумків навчального року.

Переглядів: 62 | Додав: люша | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

Завершено державну підсумкову атестацію учнів 4 класу за курс початкової школи. У цьому році контрольні роботи писали 13 учнів 4 класу із української мови та математики.

Переглядів: 20 | Додав: люша | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

На кінець навчального року активно проводиться профорієнтаційна робота із учнями Артемівського НВК. Заклад регулярно відвідують представники вищих та професійно-технічних навчальних закладів, які детально знайомлять випускників із перевагами навчання у їхніх закладах, розповідають про умови та порядком подання документів.

Переглядів: 23 | Додав: люша | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

«  Май 2019  »