Меню сайту
Калькулятор
Статистика

ВИХОВНА ТА ПОЗАКЛАСНА РОБОТА (продовження)

   Брали участь у районному етапі фестивалю ораторського мистецтва, у ІІІ етапі Всеукраїнської фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт», у ІІІ зональному етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮП, у І (районному) та у ІІ (обласному) етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), у І (районному) етапі Всеукраїнського Юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста», у обласних виставках малюнків: «Наше мирне небо», «Я маю право», «Солдати миру», Всеукраїнському творчому конкурсі «Малюнок, вірш, лист до мами».

   А також організовували виставки осінніх букетів «Дари осені» , конкурс малюнків «Моя вільна Україна», «Як я розумію толерантність», «Право очима дитини», ярмарок солодощів до Дня Святого Миколая, конкурс поробок «Новорічна композиція», «Зимовий вернісаж», «Різдвяна писанка», брали участь у районних виставках малюнків: «Чорнобиль немає минулого часу», «Охорона праці очима дітей», «Мій біль - Афганістан», виставці-акції «SOS вернісаж, або друге життя відходів», виставці писанкарства «Українська Великодня писанка», фото-виставці «Територія пригод». Проводили акції по впорядкуванню шкільної території, озелененні класних кімнат, перевірки стану ведення щоденників учнями, природоохоронну акцію «Погодуй пташок», вітали вчителів – пенсіонерів листівками зі святами, допомагали у проведенні Новорічного свята та концерту до Дня Перемоги у сільському будинку культури.

   Робота в УР допомагає виховувати активну громадську та патріотичну позицію в учнів, формувати моральні якості у дітей, національну свідомість, дає можливість розкритися їх всебічним здібностям.

   У 2017-2018 н. р. учні НВК були охоплені гуртковою роботою: «Паперопластика» (керівник: Коваленко С.Д.) - 15 учнів, що становить 17 % від загальної кількості дітей; «Юні екскурсоводи» (керівник: Чугай К. М.) - 15 учнів (17 % від загальної кількості дітей); «Історичне краєзнавство» (керівник: Михайлев О. В.) – 15 учнів (17 % від загальної кількості дітей); секція з футболу (керівники: Киценко А. М.) - 37 учнів, що становить 41 % від загальної кількості дітей. Всього гуртковою роботою охоплено 51 учень НВК (це 57 % від загальної кількості дітей).

   Результати своєї роботи учні представляли на районних та обласних заходах: районний етап виставки писанкарства «Різдвяна писанка» (1 учн.), обласний етап очно-заочного Всеукраїнського конкурсу Новорічних композицій (1 учн.), обласний конкурс дитячого малюнка «Солдати миру» (7 учн.), районна виставка юних природо охоронців «Зимовий вернісаж» (1 учн.), районних та обласних змаганнях з футболу (17 учн.).

   Методичне об'єднання класних керівників у 2017-2018 н. р. працювало відповідно до плану роботи . Проведено 4 засідання ШМО, на яких розглядалися питання: нормативно-правове забезпечення виховної роботи у 2017-18 н. р., методичні рекомендації щодо виховної роботи на 2017-2018 н. р., військово-патріотичного виховання учнів у 2017 р., стан ведення учнями щоденників, оформлення та ведення класних куточків, якість проведення виховних годин, звіти класних керівників з виховної роботи за І семестр та 2017-2018 н. р., звіти громадського інспектора та практичного психолога, УР за І семестр та н. р., профілактична робота з дітьми щодо попередження правопорушень, відвідування учнями занять в НВК за І-ІІ семестр та н. р., планування виховної роботи з учнями на осінніх, зимових та весняних канікулах, підсумки роботи щодо попередження дитячого травматизму під час навчально-виховного процесу, побутового та дорожньо-транспортного травматизму за 2017 р., стан військово-патріотичного виховання у ЗНЗ.

   Заслуховувалися доповіді про «Стан і шляхи підвищення якості виховання у ЗНЗ Харківської області»; «Про хід реалізації освітнього проекту «Виховний простір Харківщини»; «Педагогіка партнерства як етичний концент та основа формування інноваційного освітнього простору Нової української школи», «Сучасні підходи до розуміння національно-патріотичного виховання молоді».

   Класними керівниками проведені відкриті заходи: година спілкування «Що таке дружба?», година спілкування «Людина починається з добра» (Бердник О. І. – 1 кл.), година спілкування «Мова моя барвінкова», вікторина «На гостинах у казки» (Коваленко С. Д. – 2 кл.), вікторина «Абетка безпеки», виховна година «Тарас Шевченко – співець українського народу» (Ільченко О. І. – 3 кл.), усний журнал «Україна – наш спільний дім», година спілкування «Право і закон» (Петля А. В. – 5 кл.), виховна година «Діти світу повинні знати про свої права», бібліотечний урок «Сторінками життя Т. Г. Шевченка» (Драгункіна А. Г. - 7 кл.), виховна година «Зима прийшла, снігу нанесла», година класного керівника «Україна – відома й невідома» (Михайлев О. В. – 6 кл.), виховна година з елементами тренінгу «Жорстокість і насильство», бесіда «Шкідливі звички» (Драгінкіна В. В. – соц.. педагог), практичний психолог виступила з доповіддю на засіданні ШМО «Спілкування педагога з батьками» (Ковтун М. М.).

   Проведені заходи на високому та достатньому рівнях. Класні керівники використовували інноваційні форми виховної роботи, при виборі яких враховували вікові особливості учнів. Матеріали до заходів підбиралися вдало (особливу увагу приділяли моральному, правовому, громадянському та військово-патріотичному вихованню). Діти були зацікавлені, про це свідчив наявний зворотній зв'язок.

   Виховна робота з учнями в НВК у 2017-2018 н. р. проводилася на достатньому рівні . Особлива увага приділялася національно-патріотичному, моральному, правовому, громадянському вихованню, формуванню навичок ведення здорового способу життя. Діти були залучені до активної участі у різних етапах конкурсів та змагань. Це допомагало виховувати їх патріотичні почуття, формувати громадську активність, національну свідомість, формувати моральні якості, розвивати творчі здібності.

   Велика увага приділялася роботі з безпеки життєдіяльності. Як результат - зменшилася кількість випадків травматизму дітей у побуті та під час навчально-виховного процесу (у 2015-16 н. р. – 3 учн., у 2016-17 н. р. – 2 учн., у 2017-2018 н. р. – 1 учн.).

   Постійний контроль за відвідуванням учнями занять в НВК також дав свої результати. Кількість пропусків учнями занять з поважних причин (у 2015-16 н. р. – 2,7 %, у 2016-17 н. р. – 2,2 %, у 2017-2018 н. р. – 2,2 %) залишається сталою, відсоток відвідування учнями занять в НВК збільшився (у 2015-16 н. р. – 90,6%, у 2016-17 н. р. – 91,2%, у 2017-2018 н. р. – 92,1%). Надалі будемо підтримувати даний рівень виховної роботи з учнями та батьками.

Попередня сторінка

 

Річний план роботи

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні Посилання