Меню сайту
Калькулятор
Статистика

Технології:

   У втіленні творчого задуму в готовий виріб планує власну діяльність з виготовлення виробу, читає і розробляє графічні зображення, добирає матеріали і технології для виготовлення виробу, моделює, конструює та виготовляє виріб, оцінює та представляє результати власної або колективної діяльності.

   У турботі про власний побут, задоволенні власних потреб та потреб тих, хто оточує застосовує технологічні операції традиційних та сучасних ремесел, створює виріб, застосовуючи технології традиційних та сучасних ремесел.

   У ефективному використанні природних матеріалів, турботі про навколишній світ розраховує витрати, ощадно використовує матеріали.

   У практичному і творчому застосуванні традиційних та сучасних ремесел організовує власну життєдіяльність, розв’язує практичні завдання у побуті, дотримується безпеки під час виготовлення виробу.

   У пошуку, поданні, перетворенні, аналізі, узагальненні та систематизації даних, критичному оцінюванні інформації для розв’язання життєвих проблем досліджує інформаційний навколишній світ, знаходить, подає, перетворює, аналізує та зберігає дані різних типів, добирає об’єкти для створення моделей, критично оцінює інформацію з різних джерел.

   У створенні інформаційних продуктів та програм для ефективного розв’язання задач/проблем, творчого самовираження індивідуально та у співпраці, за допомогою цифрових пристроїв та без них розробляє та реалізує алгоритми, створює та налагоджує програмні проекти, розробляє модульні проекти, опрацьовує та створює інформаційні продукти з використанням даних різних типів, співпрацює в команді для створення інформаційного продукту.

   У усвідомленому використанні інформаційних і комунікаційних технологій та цифрових пристроїв для доступу до інформації, спілкуванні та співпраці як творець та/або споживач, самостійному опануванні нових використовує широкий спектр цифрових пристроїв, організовує власне інформаційне середовище, спілкується, навчається та співпрацює в мережевих спільнотах.

   У усвідомленні наслідків використання інформаційних технологій для себе, суспільства, навколишнього світу та сталого розвитку, дотриманні етичних, міжкультурних та правових норм інформаційної взаємодії відповідально використовує інформаційні технології у повсякденному житті, захищає себе та свій інформаційний простір, дотримується норм соціальної, міжкультурної та міжособистісної взаємодії, дотримується норм правової взаємодії.

 

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА для 2-4 класів Артемівського НВК

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Февраль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Корисні Посилання