Понедельник, 26.09.2022, 12:46:57
Комунальний заклад "Артемівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області"
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Статут закладу освіти

   Статут КЗ «Артемівський ліцей» розміщено за посиланням:

http://art-nvk.at.ua/index/statut/0-882

Ліцензії на провадження освітньої діяльності

    Заява про отримання ліцензії на освітню діяльність

   Про результати державної атестації Артемівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області

Сертифікати про акредитацію освітніх програм

   Перелік навчальних програм

Структура та органи управління закладу освіти

   КЗ «Артемівський ліцей» має два підрозділи: дошкільний підрозділ (дитячий садок, у якому функціонує одна різновікова група загального розвитку для дітей віком від 3-х до 6/7 років) та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

   Відповідно до Статуту КЗ «Артемівський ліцей» управління Закладу освіти в межах повноважень, визначених Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту» здійснюють:

— засновник: Печенізька селищна рада Харківської області;

— уповноважений засновником орган: відділ освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради Харківської області;

— керівник Закладу освіти: директор;

— колегіальний орган управління Закладу освіти: педагогічна рада;

— колегіальний орган громадського самоврядування: загальні збори (конференція);

У Закладі освіти учнівське самоврядування здійснюється учнями безпосередньо.

Вищим органом громадського самоврядування працівників Закладу освіти є загальні збори трудового колективу Закладу освіти.

У Закладі освіти батьківське самоврядування здійснюється батьками учнів та вихованців дошкільного підрозділу (особами, які їх замінюють).

Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

Педагогічний колектив нараховує 24 педагога, 23 із яких працюють на постійній основі, з них 22 ос. мають повну вищу освіту, 2 ос. – базову вищу.

   Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 ос.,

   І кваліфікаційну категорію – 9 чоловік,

   ІІ кваліфікаційну категорію – 7 ос.,

   категорію «спеціаліст» – 3 ос.,

  звання «старший вчитель» – 4 ос.;

  звання «вчитель-методист» - 1 ос.

 Типовий штатний розпис

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

   Навчальний план

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником

   Розпорядження Печенізької селищної ради Чугуївського району Харківської області від 04 серпня 2021 року № 109 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Печенізькій селищній раді»: с. Артемівка, с. Борщова, с. Ганівка, с. Чорномордівка, с. Першотравневе, с. Гарашківка

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

   Нормативна наповнюваність - 364 осіб, у тому числі 35 вихованців дошкільного підрозділу

   На початок 2021/2022 н.р. у ліцеї навчається 102 учнів, з них учнів 1-4 класів – 39 чол., 5-9 класів – 49 учнів, 10-11 класів –14 учнів. Функціонує одна різновікова група у дошкільному підрозділі ліцею - 14 вихованців.

   Випускників 11 класу – 6 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю – 0 учень, срібною – 0 учнів.

Мова (мови) освітнього процесу

   Українська

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

Вихователь ДНЗ - 0,55 ставки  

Заміщення вакантних посад проводиться на безконкурсній основі на підставі заяви про прийом на роботу за умови наявності відповідної фахової освіти.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

   До послуг учнів 11 класних кімнат, 3 ММК (кабінети біології, фізики, мистецтва), 30 ПК, спортивна зала, актова зала, футбольний майданчик, тренажерний майданчик, 1 майстерня, їдальня (48 посадочних місць). У дошкільному підрозділі - ігрова кімната, спальня (20 ліжок), буфетна. Заклад забезпечено якісним швидкісним Інтернетом, постачальник ІСТЕК УКРАЇНА, вільний доступ до Wi-Fi.

   7 внутрішніх туалетів для персоналу, учнів та вихованців.

   Бібліотечний фонд налічує – 30312 примірників книг, брошур, журналів. Підручників 5392. Бібліотека забезпечена ПК та під'єднанням до мережі Інтернет

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання

   Гуртожиток для категорії здобувачів освіти відсутній. Педагогічний та обслуговуючий персонал житлом не забезпечується.

Результати моніторингу якості освіти

   Моніторинг якості освіти за 2020/2021 навчальний рік

Річний звіт про діяльність закладу освіти

 Звіт про діяльність закладу протягом 2020/2021  навчального року

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування до дошкільного підрозділу:

Зарахування здійснюється керівником закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

копія свідоцтва про народження дитини;

медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Для зарахування дитини з ранніми проявами туберкульозної інфекції, малими формами туберкульозу до державного (комунального) санаторного закладу дошкільної освіти (санаторних груп) до заяви про зарахування додається довідка територіального закладу охорони здоров’я чи протитуберкульозного диспансеру.

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Для зарахування дитини з інвалідністю до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»;

копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Зверніть увагу, що для дітей до 6 років, які йдуть у дитячий садок, не потрібна довідка № 086-1/о чи будь-якої іншої форми. (Відповідно до листа МОЗ України від 24.04.2018 № 111-01/123)

Зарахування до ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Зарахування учнів до 1 класу початкової школи закладів загальної середньої освіти та 1-11 класів протягом навчального року шляхом переведення із інших навчальних закладів здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка (086-1/о), довідка про проведені профілактичні щеплення 063/о.

Для прийому до 1-11 класів протягом навчального року шляхом переведення із інших навчальних закладів батьки надають:

Заяву на ім'я директора закладу;

Особова справа дитини;

Документ про отриманий освітній рівень (за наявності)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

   У закладі є безперешкодний вхід до закладу для візочників, встановлено кнопку виклику, табличка шрифтом Брайля. Відповідно до висновку ПМПК, ІРЦ для здобувачів освіти може бути організоване інклюзивне навчання.

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

   Освітній процес у ліцеї здійснюється безкоштовно.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

   У дошкільному підрозділі функціонує гурток «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку». В ліцеї працює 2 гуртки: «Юні екскурсоводи», туристсько-краєзнавчого напрямку, «Школа успіху», соціально-реабілітаційного напрямку. На базі КЗ «Артемівський ліцей» працює гурток Печенізького ЦДЮТ «Дитяча анімація» - керівник Рожко М.В. та секції дитячо-юнацької спортивної школи - керівник Киценко А.М. Заняття у гуртках та секціях безкоштовні.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням (станом на 31.12.2021) забезпечено 16 осіб із числа учнів 1-11 класів (пільгових категорій). Решта харчуються за рахунок батьківської плати.

Вартість харчування із 1 січня 2022 року становить: 30 грн. у ЗНЗ; 45 грн. у дошкільному підрозділі, розмір батьківської плати від загальної вартості харчування становить: у сільській місцевості – 40 %.

Творчий потенціал

   Педагогічний колектив працює над темою «Забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі сучасного психолого-педагогічного та організаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу».

   У конкурсі Учитель року брали участь у 2016/2017 навчальному році – 1 учитель (Щеголяєва В.В.).

   Учитель іноземної мови (німецької) Н.В. Половян стала переможцем (Диплом ІІ ступеня) обласного фестивалю огляду освітніх Інтернет-ресурсів.

Підвіз учнів та вчителів, гуртожиток

   До ліцею здійснюється підвіз 24 учнів та 4 вихованців дошкільного підрозділу із сіл Борщова, Гарашківка, Новий Бурлук. Підвіз здійснюється шкільним автобусом. Гуртожиток відсутній.

Фінансова звітність

  Із кошторисом можна ознайомитися за посиланням: Фінансова звітність.

Звіт про надходження та використання отриманих коштів

У 2021 році за рахунок коштів місцевого бюджету виконано роботи та придбано матеріали:

8 710 грн. - обслуговування системи очищення води (придбання картриджів для фільтрів);

6 690 грн. - придбання запчастин для автотранспорту;

8 296 грн. - придбання електронасоса та стабілізатора для скважини;

16 033 грн. - компект шаф для 1 класу НУШ;

9 995 грн. - придбання рубероїда та мастики для ремонта даху котельні;

18 940 грн. - придбання ноутбука LENOVO;

46 620 грн. - придбання 3-х ноутбуків ACER;

12 792 грн. - придбання фарби для здійснення поточного ремонту приміщення;

720 грн. - барвники для вододисперсійної фарби;

4 350 грн. - придбання роз'єднувача для електропідстанції;

2 550 грн. - цемент;

12 600 грн. - плитка тротуарна для ремонту сходинок будівлі;

3 173 грн. - деззасоби (дезіфікуючі засоби, рідке мило, паперові рушники, антисептики, гумові рукавички, маски)

Протидія булінгу

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)

Наказ МОН України від 28.12.2019 № 1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 лютого 2020 р. за № 111/34394

Що таке булінг? Ознаки булінгу, відповідальність та поради

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у КЗ «Артемівський ліцей»

Правила поведінки учнів Комунального закладу «Артемівський ліцей Печенізької селищної ради Харківської області»

 

 

 

Головна сторінка

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Сентябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
Copyright Artemivskiy liceum © 2022uCoz