Система завдань, на які спрямована виховна робота НВК

1. Виховувати громадян-патріотів, що шанують рідну державу; усвідомлюють свої права, свободи, обов’язки; формувати в учнів психологічні та морально-вольові якості, соціальну активність, інтерес до вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу; до представників інших народів; толерантне ставлення до їхніх цінностей, традицій, мови, вірувань.
  2. Формувати в учнів навички ведення здорового способу життя; виховувати вміння турбуватися про власну безпеку; здатність орієнтуватися та пристосовуватися до нових умов життя.
  3. Виховувати повагу і любов до роботи, готувати учнів до майбутньої професійної діяльності; формувати трудову активність у дітей; виховувати конкурентоспроможну особистість, здатну до самореалізації за умов ринкових відносин.
  4. Формувати екологічну культуру особистості; виховувати любов до природи, до рідного краю, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство; залучати учнів до активної екологічної діяльності.
  5. Виховувати в дітей естетичні погляди, смаки, які ґрунтуються на кращих національних надбаннях; формувати уміння примножувати культурно-мистецьке надбання народу; відчувати і відтворювати прекрасне у повсякденному житті; духовно збагачувати учнів, розширювати їх світогляд; залучати дітей до художньої самодіяльності.
  6. Виховувати моральні почуття, переконання і потреби поводити себе згідно з нормами, що діють у суспільстві; формувати вміння наслідувати кращі моральні зразки своєї родини, українського народу; виховувати людяність, ввічливість, уважність, скромність, тактовність, делікатність, пунктуальність, дисциплінованість, любов і повагу.

Річний план роботи

«  Октябрь 2018  »