Продовження звіту

У 2018/2019 н.р. я планую спрямувати діяльність колективу на вирішення наступних завдань:

1. Працювати над реалізацією Державних стандартів освіти.

2. Працювати над створенням сучасного освітнього середовища з використанням можливостей соціального партнерства, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів не лише в приміщенні навчального закладу.

3. Працювати над формуванням ключових компетентностей, необхідних для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної інклюзії та працевлаштування і які здатні забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх протягом усього життя в межах роботи учнівського самоврядування.

4. Працювати над модернізацією матеріально-технічної бази НВК для розвитку спорту і формування навичок здорового способу життя.

5. Продовжити працювати над комп’ютеризацією закладу, забезпечення шкільних кабінетів комп’ютерами, телекомунікаційними засобами.

6. Підвищенням якості підготовки вчителя до уроку, розвиток його проектних навичок професійної та інноваційної компетентностей.

7. Забезпеченням належних умов для здобуття якісної освіти дітьми – сиротами, дітьми – позбавленими батьківського піклування та дітьми девіантної поведінки, їх соціальної адаптації.

8. Широким використанням на уроках інформаційних, зокрема електронних засобів навчання; запровадженням інтерактивних методів, проектної технології.

9. Активізацією діяльності шкільної бібліотеки, створенням медіатеки.

10. Підвищенням соціально-психологічного супроводу освітнього процесу.

11. Створення комфортних умов для здійснення освітнього процесу:

• дотримання санітарно-гігієнічного режиму:
  • забезпечення виконання правил пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту, охорони праці;
  • виконання правил внутрішнього трудового розпорядку;
  • запровадження системи заохочення учнів та працівників закладу за високі результати своєї роботи.

Щиро вдячна педагогічному колективу за щоденну наполегливу працю, творчість і винахідливість, батьківському колективу за розуміння та всебічну підтримку. Щиро вдячна всім працівникам НВК за вклад кожного у виконання своїх обов’язків. Наша спільна робота адміністрації, педагогів, учнів, батьків дала змогу нашому закладу посідати призові місця у рейтингу серед інших загальноосвітніх навчальних закладів Печенізького району. школу неможливо жодними балами чи тестами. Все, що ми робимо, все це заради наших дітей, бо діти – то є оцінка нашого життя, його зміст і продовження.

Дякую за увагу!

РЕЗОЛЮЦІЯ

Визнати діяльність директора Артемівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» Щеголяєвої Валентини Володимирівни на посаді протягом 2017/2018 року такою, що відповідає займаній посаді.

Забезпечити рівні умови для здобуття якісної освіти учнями НВК;

Впроваджувати нові форми і методи роботи;

В процесі виховання формувати у молоді високі національні та загальнолюдські цінності, залучати їх до вивчення героїчних сторінок українського народу;

Формувати свідомість громадянина, повагу до таких цінностей, як свобода, рівність, справедливість, Закони України, державні символи;

Забезпечити повноцінний фізичний розвиток особистості, формувати фізичні здібності учнів, зміцнювати їхнє здоров'я;

Відстежувати виконання наказів та рішень педагогічної ради НВК;

Систематизувати роботу проведення моніторингу в НВК;

Не допускати формального відношення до проведення запланованих заходів з виховної роботи (належним чином проводити підготовку до них, надавати підтверджуючі матеріали, забезпечити широку гласність);

Продовжити модернізацію матеріальної бази НВК для впровадження в освітній процес нових форм навчання і виховання;

Продовжити запровадження рейтингової системи для школярів, передбачити засоби стимулювання обдарованих учнів та їх наставників.

«  Сентябрь 2018  »