Меню сайту
Калькулятор
Статистика

Перспективний план проходження атестації педагогічними працівниками

Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор НВК

___________ В.В. Щеголяєва

«___»_____________ 2018 р.

 

Перспективний план проходження атестації

педагогічними працівниками

Артемівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів» до 2023 р.

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Дата

останньої атестації

Результат

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

  1.  

Щеголяєва Валентина Володимирівна

Директор

19.10.

2015

Рекомендовано призначити керівником

 

 

 

 

19.10.

 

 

 

учитель початкових

класів

28.03.

2016

Встановлено І категорію

28. 03.

 

 

 

 

28.03.

 

 

  1.  

Половян Наталія Володимирівна

учитель нім. мови

23.03.

2017

Підтверджено І

категорію

 

30.

03.

 

 

 

 

23. 03

 

  1.  

Ребрун Віталіна Олексіївна

ЗДВР

29.03.

2017

 

 

 

 

 

 

 

29.03.

 

вчитель української мови та літератури

28.03.

2016

Встановлено І категорію

28. 03.

 

 

 

 

28. 03.

 

 

  1.  

Куц Олександр Іванович

учитель математики

28.03.

2015

Підтверджено ІІ категорію

 

 

 

 

28.03

 

 

 

  1.  

Коваленко Сергій Іванович

учитель біології

28.03.

2016

Встановлено вищу категорію

28.

03.

 

 

 

 

28.

03.

 

 

  1.  

Чугай Катерина Михайлівна

учитель української мови та літератури

12.04.

2014

Підтверджено вищу категорію,

звання «Старший вчитель»

 

 

 

30.

03.

 

 

 

 

  1.  

Каплун Ольга Борисівна

учитель хімії

23.03.

2017

Підтверджено І

категорію

 

30.

03.

 

 

 

 

23. 03

 

  1.  

Михайлев Олег Володимирович

учитель історії

29.03.

2018

Привоєно І категорія

 

 

29.

03.

 

 

 

 

 

29.

03.

 

  1.  

Куц Ірина Іванівна

учитель початкових класів

28.03.

2016

Підтверджено І категорію

Присвоєно звання Старший вчитель

28.

03.

 

 

 

 

28.

03.

 

 

  1.  

Бердник Олена Іванівна

учитель початкових класів

29.03.

2018

05.04.

2018

Присвоєно педагогічне звання «Старший вчитель»

28.

03.

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

  1.  

Петля Андрій  Васильович

вчитель фізичної культури

29.03.

2018

 

Присвоєно І категорію

 

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

 

  1.  

Коваленко Світлана Дмитрівна

учитель початкових класів

29.03.

2018

Підтверджено 11 тариф. розряд

 

 

29.

03.

 

 

 

 

 

29.

03.

 

  1.  

Драгункін Віктор Васильович

учитель української мови та літератури

28.03.

2015

Встановлено ІІ категорію

 

 

 

 

28.

03.

 

 

 

  1.  

Ільченко Ольга Іванівна

учитель початкових класів

29.03.

2018

ПідтвердженоІІ категорію

 

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

  1.  

Драгункіна Вікторія Вікторівна

соціальний педагог

29.03.

2018

Присвоєно ІІ категорію

 

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

  1.  

Отченашко Олена Олексіївна

учитель інформатики

28.03.

2016

Встановлено ІІ категорію

28.

03

 

 

 

 

28.

03

 

 

  1.  

Крохмальова Світлана Аркадіївна

учитель музичного мистецтва

28.03.

2016

Встановлено 9 тариф. розряд

28.

03

 

 

 

 

28.

03

 

 

  1.  

Драгункіна Анна Григорівна

вихователь ГПД

29.03.

2018

Присвоєно ІІ категорію

 

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

  1.  

Бондаренко Альона Сергіївна

Вихователь ДНЗ

Не атестувалась

спеціаліст

 

 

 

30.03.

 

 

 

 

  1.  

Ковтун Маргарита Миколаївна

Практичний психолог

29.03.

2018

Присвоєно ІІ категорію

 

 

29.

03.

 

 

 

 

29.

03.

 

 

Річний план роботи

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні Посилання