ЛИСТ - ПОДАННЯ

АРТЕМІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

ПЕЧЕНІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

62821, Харківська область, Печенізький район, село Артемівка, вулиця  Камишева, будинок 2а,

тел. (05765) 65-6-84, e-mail: artemivka_NVK@meta.ua

Вих. від 10.11.2016 № 255

Голові оргкомітету та журі районного етапу

Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року - 2017»

Прохорчук Н.В.

ЛИСТ - ПОДАННЯ

Артемівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області рекомендує до участі в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» Щеголяєву Валентину Володимирівну, директора НВК, учителя початкових класів Артемівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області в номінації «Початкова освіта», яка має кваліфікаційну І категорію, педагогічний стаж роботи  25 років.

Щеголяєва Валентина Володимирівна має високий рівень науково-теоретичної підготовки, досконало володіє методикою викладання предметів.

Головним завданням педагогічної діяльності Валентина Володимирівна вважає формування у школярів прагнення до творчого успіху, до самореалізації та самовдосконалення.

Вчитель використовує у своїй роботі широкий набір прийомів та методів, які підтримують віру учнів у власні сили і спрямовані на формування здорового способу життя учнів початкової школи, формування ключових компетентностей учнів по відношенню до власного фізичного розвитку.

У формуванні у школярів ціннісного ставлення особистості до суспільства та громадянства, учитель використовує багатовічні надбання рідного народу, а саме народні рухливі ігри.

Валентина Володимирівна володіє ефективними формами організації навчально-виховної діяльності: групова діяльність, колективна, індивідуальна. Активізує рухову діяльність учнів, заохочує до вивчення історії народу, спортивних досягнень українських спотсменів. Велику увагу приділяє самопочуттю учнів на уроках, санітарно-гігієнічним нормам організації навчально-виховного процесу, сприяє виробленню в учнів комунікативних навичок у процесі гри на уроках фізичної культури на уроках у початкових класах.

Важливе місце в системі роботи вчителя посідає позакласна робота. Проведення різноманітних спортивних заходів дає можливість учням почувати себе впевнено і разом з тим залучатися до фізичного самовдосконалення.

Вчитель бере активну участь у шкільних та районних методичних заходах. Приймає участь у фахових та учнівських конкурсах, акціях, змаганнях, тощо.

Користується заслуженою повагою серед колег, учнів, батьків та громадськості.

Заступник директора з

виховної роботи                                                        В.О. Ребрун

Учитель року 2017

«  Сентябрь 2020  »