КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Здійснюючи управління навчально-виховним процесом та фінансово-господарською діяльністю НВК, проведено роботу по комплектації педагогічними кадрами. Так, у 2017/2018 навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100%. Розподіл педагогічного навантаження здійснювався відповідно до фахової освіти.

Кваліфікаційний склад педагогічних працівників такий:

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, що працюють на постійній основі, з них 17 чоловік мають вищу освіту, 2 чоловіка – неповну вищу, 1- непедагогічну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 чоловіка, І кваліфікаційну категорію – 8 чоловік, ІІ кваліфікаційну категорію – 7 чоловік, категорію «спеціаліст» - 3 чоловік, звання «старший вчитель» - 3.

У 2017/2018 навчальному році проходила атестація 8 педагогічних працівників:

Коваленко С.Д., вчитель початкових класів – підтвердила 11 тарифний розряд.

Ільченко О.І., вчитель початкових класів – підтвердила кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії».

Бердник О.І., вчитель початкових класів – підтвердила кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії», присвоєно звання «Старший вчитель».

Петля А.В., вчитель фізичної культури – присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії».

Ковтун М.М., практичний психолог – присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії».

Михайлев О.В., вчитель історії – присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії».

Драгункіна В.В., соціальний педагог – присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії».

Драгункіна А.Г., вихователь ГПД – присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії».

У ДНЗ створена різновікова група вихованців, у якій працює 2 вихователі (1, 55 ст.), практичний психолог (0, 25 ст.), 1 помічник вихователя (1 ст.). Діти мають можливість навчатися на денному перебуванні.

В школі з метою зростання фахової майстерності вчителів, підвищення професійного рівня молодих спеціалістів, творчого вирішення педагогічних завдань і проблем школи функціонують такі методичні формування:

• ШМО вчителів початкових класів та вихователі ДНЗ (керівник Куц І.І.),
  • ШМО вчителів гуманітарного циклу (керівник Н.В. Половян),
  • ШМО вчителів природничо-математичного циклу (керівник О.О. Отченашко),
  • ШМО класних керівників (керівник Ребрун В.О.)

Річний план роботи

«  Декабрь 2018  »