Меню сайту
Калькулятор
Статистика

Інформація про заклад

Методична тема:

   Забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі сучасного психолого-педагогічного та організаційно-методичного супроводу освітнього процесу

Виховна тема:

   Формування загальнолюдських цінностей на основі народної моралі з використанням місцевого краєзнавчого матеріалу як засіб виховання громадянина-патріота.

   Артемівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний – заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області підпорядковується відділу освіти Печенізької районної державної адміністрації Харківської області, через який здійснюється управління та фінансування. Заклад засновано у 1928 році як Артемівську семирічну школу, у 1939 році реорганізовано у Артемівську середню школу, у 1991 – у Артемівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, а у 2004 році - у заклад нинішнього типу.

   Форма власності – комунальна.

   Дана будівля НВК прийнята в експлуатацію у 1987 році. Земельна ділянка, на якій побудована школа, котельня, два підсобних приміщення та льох (крім будівель є спортивний майданчик та ігровий для вихованців ДНЗ) становить 2га.

   Документи про освіту у 2017/2018 н.р. отримали:

 • свідоцтво про базову загальну середню освіту (звичайного зразка) –  9;
 • свідоцтво про базову загальну середню освіту (з відзнакою) – 1;
 • атестатів про повну загальну середню освіту (звичайного зразка) – 9;
 • атестатів про повну загальну середню освіту (з відзнакою) – 0;
 • золоті медалі – 0.

   Нагороджені  Похвальними листами та грамотою 11 учнів  НВК.  Всі учні 1-10-х класів переведені до наступного класу. Учні 1 класу оцінювалися вербально – 7 чоловік.

Мережа (станом на 05.09.2018):

№ з/п

Клас

Кількість учнів

 1.  

1

14

 1.  

2

7

 1.  

3

5

 1.  

4

13

 1.  

5

6

 1.  

6

7

 1.  

7

7

 1.  

8

7

 1.  

9

8

 1.  

10

10

 1.  

11

11

 1.  

ДНЗ

20

Інформація

про  Артемівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області

Рік заснування

   Школу засновано у 1824 (в НВК реорганізовано з 2004)

    Засновник

   Печенізька районна рада
Структура закладу    Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Органи управління

   Відповідно до Статуту НВК вищим органом громадського самоврядування НВК є загальні збори колективу, що скликаються не меше одного разу на рік. Делегатами зборів є представники учнівського та трудового колективу, батьки, представники громадськості.

   До колегіальних органів управління НВК належать Рада НВК та педагогічна рада. За рішенням загальних зборів може бути створена піклувальна рада.

Директор школи

   Щеголяєва Валентина Володимирівна, вища, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія», за фахом вчитель початкових класів, вихователь, має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії». Заклад очолює з 2013 року.

Перелік та сертифікати про акредитацію освітніх програм

   Перелік навчальних програм

Територія обслуговування    Розпорядження Печенізької районної державної адміністрації від 23 травня 2017 № 101 «Про закріплення території обслуговування за навчальними закладами району»: с. Артемівка, с. Борщова, с. Гуслівка, с. Чорномордівка, с. Першотравневе, с. Гарашківка
Результати моніторингу якості освіти    Інформацію розміщено на сайті на сторінці «Публічна інформація - Річний план роботи - 1.6.6. Моніторинг якості освіти за 2017/2018 навчальний рік»

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

   Про результати державної атестації Артемівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізької районної ради Харківської області

   Нормативна наповнюваність - 364 учні

   У 2018/2019 н.р. у ЗОШ навчається 95 учнів, з них учнів 1-4 класів – 39 чол., 5-9 класів – 35 учнів, 10-11 класів –21 учнів. Функціонує одна різновікова група ДНЗ - 20 вихованців.

   Випускників 11 класу - 11 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю – 0 учень, срібною – 0 учнів.

   Приймали участь у ЗНО-2018 – 9 учнів 11 класу.

Мова освітнього процесу

   Українська

Правила прийому до НВК

   ДНЗ: Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

   ЗОШ: Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається. 

   Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

 • заява на ім’я директора школи;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • медична картка встановленого зразка.
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами    У закладі є безперешкодний вхід до закладу для візочників, встановлено кнопку виклику, табличка шрифтом Брайля

Профільне навчання

   Навчально-виховний процес здійснюється: у 11 класі за універсальним профілем навчання (11 учнів), у 10 класі за правовим профілем навчання (10 учнів)

Педагогічний колектив

   Педагогічний колектив нараховує 21 педагога, що працюють на постійній основі, з них 17 чоловік мають вищу освіту, 2 чоловіка – неповну вищу, 1- непедагогічну вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 чоловіка, І кваліфікаційну категорію – 6 чоловік, ІІ кваліфікаційну категорію – 5 чоловік, категорію «спеціаліст» - 6 чоловік, звання «старший вчитель» - 3.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням  забезпечено 100% учнів початкових класів та дітей пільгових категорій. За рахунок батьківської плати харчується 56 учнів.

Творчий потенціал

   Педагогічний колектив працює над темою «Забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі сучасного психолого-педагогічного та організаційно-методичного супроводу освітнього процесу».

  У 2017/2018 навчальному році вчитель початкових класів О.І. Бердник була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному конкурсі з українознавства для вчителів.

Вчитель Трудового навчання нагороджений Грамотою Департаменту науки і освіти ХОДА за підготовку переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади із трудового навчання.

Додаткові освітні послуги

Гурткова робота

   У дошкільному підрозділі функціонує гурток «Україна - моя Батьківщина». В школі працює 1 гурток: юні екскурсоводи. Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи. Заняття у гуртках та секціях безкоштовні.

Підвіз учнів та вчителів, гуртожиток

   До школи здійснюється підвіз 18 учнів та 4 вихованців ДНЗ із сіл Борщова, Гарашківка, Новий Бурлук. Підвіз здійснюється шкільним автобусом. Гуртожиток відсутній.

Матеріально-технічне забезпечення

   До послуг учнів 11 класних кімнат, 2 ММК, 31 ПК, 3 засоби для візуалізації зображення без інтерактиву (проектори), 2 ноутбуки, 5 принтерів, 1 копір, ламінатор, спортивна зала, актова зала, міні футбольне поле, тренажерний майданчик, 1 майстерня, їдальня. У ДНЗ - ігрова кімната, спальня (20 ліжок), буфетна.

7 внутрішніх туалетів для персоналу, учнів та вихованців.

Бібліотечний фонд налічує – 30312 примірників книг, брошур, журналів. Підручників 5392. Бібліотека забезпечена ПК та під'єднанням до мережі Інтернет

Фінансова звітність

   Фінансова звітність. А також фінансову діяльність розміщено на сайті відділу освіти Печенізької РДА

Досягнення вихованців

   Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

   Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, спартакіадах «Спорт протягом життя», «Юний рятувальник», районному туристичному зльоті, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності. Всеукраїнських інтерактивних конкурсах з предметів: «Кенгуру», «Орлятко», «Кришталева сова», «Патріот», «Лелека», «Соняшник», районному конкурсі «Учень року».

   У 2017/2018 н.р. учень 9 класу Кормілець Денис став переможцем обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із трудового навчання (Диплом ІІІ ступеня).

   

Проблемні питання

   Ремонт цоколя та утеплення стін приміщення.

 

 

Головна сторінка 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Февраль 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Корисні Посилання