Пятница, 05.03.2021, 03:02:07
Артемівський ліцей
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

КРАЩІ ОСВІТНІ РЕСУРСИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ:

Умовно всі освітні ресурси можна поділити на академічні (що мають відношення до дисциплін, які вивчаються в школах) і загальноосвітні (різні курси, майстер-класи, проекти).

В якості дистанційних ресурсів для підготовки до ЗНО з таких предметів, як математика, образотворче мистецтво, українська мова та література, педагоги рекомендують такі:

• онлайн-курси від Рrometheus (безкоштовні уроки для вивчення базових понять математики, української мови та літератури і т.д.);
  • онлайн-студія EdEra (безкоштовні відео-уроки з англійської, історії України, математики, біології, української літератури), матеріал подається в різних форматах, в тому числі через відеоролики, тексти і подкасти;
  • вебінари від iLearn (безкоштовні, для підготовки до ЗНО з української мови, математики, української літератури).

Загальні матеріали з навчальних дисциплін з 5 по 11 клас представлені тут:

• відеолекції на порталіDESK (хімія, інформатика, фізика, математика, біологія);
  • канал ТопШкола на YouTube (математика, фізика);
  • українська версія Khan Academy (на сайті представлені уроки з образотворчого мистецтва, математики, української мови,
  • всесвітньої історії, математики, природничих наук).

На YouTube каналі МОН України всі бажаючі можуть подивитися цикл лекцій з української літератури і мови, а також з історії України, біології та математики.

Якщо відійти від класичної освіти і вибрати щось більш креативне, на порталі Learning.ua можна знайти тестові завдання та інтерактивні вправи з усіх предметів, не тільки для середньої і старшої, а й для молодшої школи. Не всі вони безкоштовні, хоча більшість, звичайно, доступні без оплати. Для учнів молодших класів є портал «Розумники» – і тут також представлені мовні і математичні завдання. Поки в країні карантин, доступ до всіх матеріалів безкоштовний.

Доречі, не тільки дітям, а й учителям в період карантину доводиться адаптуватися до змін. Їм допомагають в цьому українські онлайн-платформи для дистанційного навчання, які до закінчення карантину надають безкоштовний доступ до свого унікального контенту. Одна з таких платформ – Global Innovative Online School (займається навчанням математиці). Ресурс працює за стандартами державної шкільній програмі і схвалений МОН України.

Інформацію взято із сайту https://www.everest.ua/krashhi-osvitni-resursy-dlya-ukrayinskyh-shkolyariv-u-period-karantynu/

КІЛЬКА ПОРАД ТОМУ, ХТО ХОЧЕ ЗМІНИТИСЯ

1. ПАМ’ЯТАЙ, ЩО ТИ - ОСОБИСТІСТЬ, І ЦІНУЙ ЦЕ.

2. РОЗВИВАЙ У СОБІ ПРАГНЕННЯ ПІЗНАТИ СВОЮ ОСОБИСТІСТЬ.

3. ШУКАЙ У СОБІ НЕСТАНДАРТНІСТЬ, НЕЗВИЧАЙНІСТЬ, І ВОНИ ОБОВ”ЯЗКОВО ЗНАЙДУТЬСЯ.

4. ОЦІНЮЙ СЕБЕ І СВОЇ ВЧИНКИ

5. КРИТИЧНО, А НЕВДАЧІ – З ГУМОРОМ.

6. РОЗВИВАЙ ДЕЩО ІРОНІЧНЕ СТАВЛЕННЯ       ДО САМОГО СЕБЕ.

ЦЕ ДОПОМОЖЕ УНИКНУТИ ЗВЕРХНОСТІ.

Як розвинути пам’ять?

Як готувати домашні завдання?

«  Март 2021  »