Меню сайту
Калькулятор
Статистика

Графік проведення ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018

Додаток 2

до наказу відділу освіти

Печенізької районної

державної адміністрації

від _______________ № _____

 

Графік проведення
ІІ
(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

з/п

Предмет

Дата

ПІБ

МЕТОДИСТА

  1.  

Трудове навчання

03.11.2018

Битюк Г.В.

  1.  

Українська мова та література

04.11.2018

Зеленська О.В.

  1.  

Екологія

10.11.2018

Губар А.В.

  1.  

Математика

11.11.2018

Битюк Г.В.

  1.  

Географія

17.11.2018

Губар А.В.

  1.  

Фізика

18.11.2018

Зеленська О.В.

  1.  

Історія

24.11.2018

Битюк Г.В.

  1.  

Російська мова та література

25.11.2018

Зеленська О.В.

  1.  

Хімія

01.12.2018

Губар А.В.

  1.  

Іноземні мови: англійська, німецька

02.12.2018

Зеленська О.В.

  1.  

Біологія

08.12.2018

Губар А.В.

  1.  

Інформатика

09.12.2018

Битюк Г.В.

  1.  

Економіка

15.12.2018

Губар А.В.

  1.  

Астрономія

16.12.2018

Зеленська О.В.

  1.  

Правознавство

22.12.2018

Битюк Г.В.

  1.  

Інформаційні технології

23.12.2018

Зеленська О.В.

 

Олена Зеленська

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу відділу освіти

Печенізької районної

державної адміністрації

від _______________ № _____

 

Склад журі по проведенню ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.

 

Українська мова та література

Голова журі – Гриценко О.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Байбак Л.М.., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Драгункін В.В., Артемівський НВК, Чугай К.М., Артемівський НВК, Макарова О.В. Новобурлуцький НВК, Лісняк Л.К., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Тарасюк О.О., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Математика

Голова журі – Смачна Л.П., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського;.

Члени журі: Шматько Т.Ф., Новобурлуцький НВК, Чуб Л.М., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Куц С.І, Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Куц О.І., Артемівський НВК, Гужва Н.М. Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Фізика

Голова журі – Демцюра І.А., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Строкан Л.І., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Горбань В.В., Артемівський НВК.

Економіка

Голова журі – Сокол В.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Михайлев О.В., Артемівський НВК;

Правознавство

Голова журі – СиромятніковаО.О., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського Члени журі: Мутазаккі Т.М, Новобурлуцький НВК, Михайлев О.В., Артемівський НВК, Сафронова Л.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Реутова С.А, Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Історія

Голова журі – СиромятніковаО.О., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського Члени журі: Мутазаккі Т.М, Новобурлуцький НВК, Михайлев О.В., Артемівський НВК, Сафронова Л.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Реутова С.А, Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інформатика

Голова журі - Отченашко О.О., Артемівський НВК;

  • журі: Мерко Т.А., Новобурлуцький НВК, Строкан Л.І., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Смачна Л.П., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Гужва Н.М. Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Іноземна мова (англійська,німецька)

Голова журі – Уманська Ж.О., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Члени журі: Єгупова А. С., Новобурлуцький НВК, Миронова І.М., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Хлистун Ю.О., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Половян Н.В Драгункін В.В., Артемівський НВК

Біологія

Голова журі – Коваленко С.І., Артемівський НВК;

Члени журі: Гузій В.Б., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Губар А.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Величко Н.М., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Географія

Голова журі – Сідін Н.Я., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Михайлев О.В., Артемівський НВК, Каплун О.Б., Артемівський НВК

Хімія

Голова журі – Величко Н.М.., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  • журі: Гузій В.Б., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Губар А.В., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Каплун О.Б., Артемівський НВК.

Астрономія

Голова журі – Демцюра І.А., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Строкан Л.І., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Екологія

Голова журі – Гузій В.Б., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського.

Члени журі: Каплун О.Б., Артемівський НВК, Величко Н.М., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Інформаційні технології

Голова журі - Отченашко О.О., Артемівський НВК;

  • журі: Мерко Т.А., Новобурлуцький НВК, Строкан Л.І., Смачна Л.П., Печенізький ліцей ім. Г.Семирадського, Гужва Н.М. Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Трудове навчання

Голова журі - Помиляйко О.О.-Печенізький ліцей ім.. Г.Семирадського

Члени журі: Василенко О.Д., Новобурлуцький НВК, Коваленко С.І., Артемівський НВК;

Російська мова та література

Голова журі - Міщенко Л.О., Печенізький ліцей.. ім. Г.Семирадського;

Члени журі: Гриценко О.О., Новобурлуцький НВК; Алексанянц О.В., Мартівська ЗОШ І-ІІІ ступенів; Корсун О.П., Печенізький ліцей. ім. Г.Семирадського; Ребрун В.О., Артемівський НВК.

Додаток 4

до наказу відділу освіти

Печенізької районної

державної адміністрації

від _______________ № _____

 

Склад оргкомітету по проведенню

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018/2019 н.р.

Зеленська О.В. – завідувач РМК, голова оргкомітету;

Битюк Г.В – методист РМК, заступник голови оргкомітету;

Губар А.В. – методист РМК, секретар оргкомітету.

 

 

 

Додаток 5

до наказу відділу освіти

Печенізької районної

державної адміністрації

від _______________ № _____

Кількісний склад

учнів-учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

з/п

Предмет

Класи

Кількісний склад з кожного класу

1

Географія

8-11

1

2

Математика

6-11

1

3

Іноземні мови: англійська, німецька

8-11

1

4

Хімія

7-11

1

5

Фізика

7-11

1

6

Біологія

8-11

1

7

Українська мова та література

7-11

1

8

Екологія

10-11

1

9

Історія

8-11

1

10

Економіка

9-11

1

11

Астрономія

10-11

1

12

Інформатика

8-11

1

13

Правознавство

9-11

1

14

Інформаційні технології

8-11

1

15

Російська мова і література

9-11

1

16

Трудове навчання

8-11

1

 

Олена Зеленська

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні Посилання