Меню сайту
Калькулятор
Статистика

Графік навчальних екскурсій та навчальної практики

для учнів 1-8, 10 класів у 2018/2019 навчальному році

Початок екскурсій та практики – 8.10.

Тривалість практики обраховується в академічних годинах.

Клас

№ з/п

Тема екскурсії, навчальної практики

К-сть

годин

 

Предмет

Учитель

Термін

виконання

 

1

1.

Екскурсія «Дорога до школи. Особливості пересування та дотримання ТБ»

3

Я досліджую світ

Куц І.І.

29.10.2018

2.

Екскурсія до сільської бібліотеки.

3

Навчання грамоти

Куц І.І.

30.10.2018

3.

Екскурсія «Спостереження за явищами природи»

3

Я досліджую світ

Куц І.І.

09.01.2019

4.

Спортивні змагання.

3

Фізична культура

Куц І.І.

25.03.2019

2

1.

Екскурсія вулицями села «Правила дорожнього руху».

3

Основи здоров’я

Бердник О.І.

29.10.2018

2.

Екскурсія до парку «Природа навколо нас».

3

Природознавство

Бердник О.І.

30.10.2018

3.

Зустріч з творчістю місцевих письменників та поетів

3

Українська мова

Бердник О.І.

09.01.2019

4.

Спортивні змагання.

3

Фізична культура

Бердник О.І.

25.03.2019

3

1.

Екскурсія до шкільного музею

3

Українська мова

Коваленко С.Д.

30.10.2018

2.

Екскурсія «Спостереження за природою»

3

Природознавство

Коваленко С.Д.

09.10.2018

3.

Догляд за кімнатними рослинами

3

Я у світі

Коваленко С.Д.

25.03.2019

4.

Спортивні змагання

3

Фізична культура

Щеголяєва В.В.

28.03.2019

4

1.

Заготовлення природних матеріалів.

3

Трудове навчання

Ільченко О.І.

04.01.2019

2.

Екскурсія «Спостереження за рослинами, тваринами, погодою».

3

Природознавство

Ільченко О.І.

08.01.2019

3.

Екскурсія до краєзнавчого музею.

3

Я у світі

Ільченко О.І.

25.03.2019

4.

Екскурсія до місцевих старожилів «Народні фольклорні твори»

3

Українська мова

Ільченко О.І.

26.03.2019

5

1.

Екскурсія «Рослини водойм і побережжя».

3

Природознавство

Каплун О.Б.

29.10.2018

2.

Конкурс «Україна - це моя країна».

3

Історія України

Михайлев О.В.

30.10.2018

3.

Спортивні змагання.

3

Фізична культура

Петля А.В.

01.11.2018

4.

Благоустрій навчального закладу.

3

Трудове навчання

Коваленко С.І.

04.01.2019

5.

Конкурс «Проба пера»

3

Українська література

Драгункін В.В.

08.01.2019

6.

Інсценізація літературних казок.

3

Зарубіжна література

Драгункін В.В.

25.03.2019

7.

Практичне заняття «Повторимо правила дорожнього руху».

3

Основи здоров’я

Коваленко С.І.

26.03.2019

8.

Конкурс «Мово рідна, слово рідне»

3

Українська мова

Драгункін В.В.

27.03.2019

9.

Талант-шоу «Голос класу»

3

Музичне мистецтво

Крохмальова С.А.

28.03.2019

10.

Математичний брейн-ринг

3

Математика

Куц О.І.

29.03.2019

6

1.

Спецкурс «Петриківський розпис».

3

Обр. мистецтво

Коваленко С.Д.

29.10.2018

2.

Інсценізація літературних казок.

3

Зарубіжна літерат.

Драгункін В.В.

30.10.2018

3.

Екскурсія «Пристосованість рослин до середовища існування».

3

Біологія

Коваленко С.І.

01.11.2018

4.

Екскурсія до краєзнавчого музею.

3

Історія України

Михайлев О.В.

03.01.2019

5.

Благоустрій навчального закладу.

3

Трудове навчання

Коваленко С.І.

08.01.2019

6.

Практичне заняття Повторимо правила дорожнього руху».

3

Основи здоров’я

Коваленко С.І.

10.01.2019

7.

Екскурсія «Література рідного краю».

3

Українська література

Чугай К.М.

11.01.2019

8.

Спортивні змагання.

3

Фізична культура

Петля А.В.

25.03.2019

9.

Народні обрядові пісні

3

Музичне мистецтво

Крохмальова С.А.

26.03.2019

10.

Екскурсія «Рельєф місцевості»

3

Географія

Каплун О.Б.

28.03.2019

7

1.

Краєзнавча екскурсія.

4

Історія України

Михайлев О.В.

29.10.2018

2.

Конкурс «Цікава математика».

4

Алгебра

Куц О.І.

30.10.2018

3.

Презентація літературних проектів.

4

Зарубіжна література

Драгункін В.В.

31.10.2018

4.

Екскурсія «Рослини водойм і побережжя».

4

Біологія

Коваленко С.І.

02.11.2018

5.

Інсценізація казок німецькою мовою.

4

Німецька мова

Половян Н.В.

02.01.2019

6.

Екскурсія на підприємство «Промисловість рідного краю».

4

Географія

Каплун О.Б.

03.01.2019

7.

Спортивні змагання.

4

Фізична культура

Петля А.В.

04.01.2019

8.

Благоустрій навчального закладу.

4

Трудове навчання

Коваленко С.І.

09.01.2019

9.

Практичне заняття «Підготовка до створення презентації»

4

Інформатика

Отченашко О.О.

26.03.2019

10.

Хімічний практикум

4

Хімія

Каплун О.Б.

27.03.2019

8

1.

Практичні заняття з інформаційних технологій.

4

Інформатика

Отченашко О.О.

29.10.2018

2.

Хімічний практикум.

4

Хімія

Каплун О.Б.

30.10.2018

3.

Краєзнавча екскурсія.

4

Історія України

Михайлев О.В.

31.10.2018

4.

Створення стінних газет німецькою мовою.

4

Німецька мова

Половян Н.В.

01.11.2018

5.

Екскурсія до сільськогосподарського підприємства ФГ «Фортуна»

4

Географія

Каплун О.Б.

04.01.2019

6.

Спортивні змагання.

4

Фізична культура

Петля А.В.

08.01.2019

7.

Брейн-ринг мовознавців

4

Українська мова

Чугай К.М.

09.01.2019

8.

Вікторина «Фізичні явища»

4

Фізика

Горбань В.В.

11.01.2019

9.

Благоустрій навчального закладу.

4

Трудове навчання

Коваленко С.І.

25.03.2019

10.

Захист проектів «Кобзар»

4

Українська література

Чугай К.М.

26.03.2019

10

1.

Фольклорна експедиція.

5

Українська література

Драгункін В.В.

29.10.2018

2.

Екскурсія «Різноманітність і пристосування організмів».

5

Біологія

Коваленко С.І.

31.10.2018

3.

Практичні заняття з цивільного захисту.

5

Захист Вітчизни

Петля а.В.

02.11.2018

4.

Практичні заняття з інформаційних технологій.

5

Інформатика

Отченашко О.О.

02.11.2019

5.

Краєзнавча екскурсія.

5

Історія України

Михайлев О.В.

04.01.2019

6.

Хімічний практикум.

5

Хімія

Каплун О.Б.

08.01.2019

7.

Фізичний брейн-ринг.

5

Фізика

Горбань В.В.

09.01.2019

8.

Конкурс «Проба пера».

5

Українська мова

Драгункін В.В.

26.03.2019

9.

Сучасні виробничі технології

5

Технології

Коваленко С.І.

27.03.2019

10.

Математичний брейн-ринг

5

Алгебра

Куц О.І.

28.03.2019

 

Головна сторінка

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні Посилання