ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Матеріально-технічна база НВК є достатньою для реалізації завдань навчально-виховної діяльності Кабінет інформатики паспортизовано відповідно до санітарних норм і правил. У грудні 2016 року НВК отримав подарунок від Міністерства освіти і науки України у вигляді 11 комп’ютерів із програмним та антивірусним забезпеченням. Проведено роботу щодо облаштування електричної мережі під новий комп’ютерний клас (42 тис. грн.) та підключення його до мережі Інтернет (4,5 тис. грн.). Наразі відділом освіти Печенізької РДА придбано ліцензійне програмне забезпечення для нових ПК. Влітку 2018 року було надано замовлення відділу освіти про придбання для НВК 6 комп’ютерів. Комп’ютери використовуються також і для адміністративної роботи. Вчителі, проходячи тематичні курси, паралельно відвідують курси ІКТ, тому на сьогодні всі вчителі володіють вміннями роботи на комп’ютері.

Робота із покращення МТБ закладу проводиться постійно. Так, за рахунок коштів місцевого бюджету виконано роботи та придбано матеріали:

2017 рік:

• З'єднання підземного кабелю високої напруги - 878,75 грн.;
  • Заміна освітлення та установка розеток у кабінеті фізики - 42 000, 00 грн.;
  • Ремонт водогону котельні - 25 000,00 грн.;
  • Встановлення котла та реконструкція котельні - 1 413 474,00 грн.;

2018 рік:

• придбання форми футбольної - 7 745,00 грн.;
  • Придбання сушки для посуду - 9 800,00 грн.;
  • Придбання бойлера - 2 770,00 грн.;
  • Придбання комплексу шаф - 4 514, 00 грн.;
  • Придбання столів - 7 428,00 грн.
  • За спонсорські кошти у 2018 році придбано проектор для 1 класу Beng M 9S517H - 10 293,00 грн.
  • Використано батьківських коштів для здійснення поточного ремонту класних кімнат та реконструкцію освітлення у кабінеті 10 класу, та їдальні 22797 грн;
  • Спонсорскі кошти для ремонту коридорів НВК 2500 грн.

Оплата праці педагогічних працівників та робітників здійснюється через централізовану бухгалтерію відділу освіти Печенізької РДА. Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати, надбавок за звання (старший вчитель -3 педагога), доплат працівникам школи (за роботу у вихідні дні, нічні, прибирання туалетів). Відповідно до Програми «Освіта Печеніжчини», Рішення ХХІІ сесії VІІ скликання Печенізької районної ради від 06.03.2018 «Про затвердження Умов про призначення та виплати стипендій обдарованим і талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області», Рішення ХХV сесії VІІ скликання Печенізької районної ради від 21.06.2018 «Про виплату стипендії обдарованим і талановитим учням закладів освіти Печенізького району Харківської області» з метою морального стимулювання учнів за успіхи у навчанні та високі результати ЗНО, перемоги на обласному та Всеукраїнському рівні учнівських олімпіад активному житті НВКу 2018 році виплачено стипендію таким учням:

- Ільченку Дмитру Вікторовичу, учню 11 класу – 3000 грн.;

- Кормільцю Денису Андрійовичу, учню 9 класу – 3000 грн.

За рішенням спільних зборів педагогічного колективу та Ради НВК запроваджено нагородження учнів Похвальними листами, Грамотами Дипломами.

Педагогічні працівники НВК за сумлінну праці та високі результати підготовки учнів до ЗНО, учнівських конкурсів та олімпіад також отримали премії у розмірі посадового окладу. Вперше у січні 2018 року премії у розмірі посадового окладу отримали і технічні працівники НВК.

Оплата спожитих енергоресурсів здійснюється також централізованою бухгалтерією.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 30 років тому. Останній раз капітальний ремонт проводився у 2009 році (перекрито покрівлю). У зв’язку із цим необхідне проведення певних робіт:

• Капітальний ремонт електромережі, яка знаходиться у аварійному стані;
  • Встановлення протипожежної сигналізації;
  • Теплоізоляція стін;
  • Ремонт витяжки у їдальні;
  • Встановлення дефлектора у котельні;
  • Ремонт каналізації.

Для виконання цих робіт необхідні значні кошти, яких немає у бюджеті району.

Річний план роботи

«  Декабрь 2018  »