Суббота, 17.04.2021, 05:18:52
Артемівський ліцей
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Пользователей: 0

1. Перспективні завдання навчально-виховного комплексу на 2020/2021 навчальний рік:

1. Створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідно до ст. 41 Закону України «Про освіту».

2. Забезпечення дотримання педагогічними працівниками академічної доброчесності.

3. Створення якісного безпечного освітнього середовища.

4. Поповнення матеріальної бази НВК.

5. Вдосконалення виховної системи закладу, роботи органів шкільного самоврядування.

6. Удосконалення роботи з питання наступності в навчанні між дошкільним підрозділом і початковою школою НВК.

7. Продовжити роботу над моніторингом якості мовних, читацьких та математичних знань, умінь і навичок випускників дошкільного підрозділу.

8. Продовжити роботу над формуванням у дошкільників та учнів НВК життєвих компетентностей, використовуючи інноваційні технології на навчальних заняттях.

9. Створення умов для постійного творчого та фахового зростання педагогів, забезпечення професійної самореалізації педагогічних працівників та утвердження їхнього високого соціального статусу в суспільстві.

2. Очікувані результати:

1. Удосконалення системи управління та контролю за навчально-виховним комплексом.

2. Покращення навчальних досягнень учнів.

3. Зменшення кількості учнів, схильних до девіантної поведінки.

4. Реалізація нормативних вимог щодо матеріальної бази кабінетів, спортивної зали, обладнання.

5. Підвищення результативності вивчення базових предметів.

6. Підвищення ефективності системи мотивації та стимулювання роботи педагогічних працівників закладу.

7. Підвищення мотивації педагогів навчального закладу на участь в засвоєнні передового педагогічного досвіду.

8. Підвищення навчальної мотивації учнів з низьким рівнем навчальних досягнень.

9. Формування іміджу навчального закладу.

10. Фахове зростання педагогів закладу, їхня професійна самореалізація та утвердження високого соціального статусу в суспільстві.

При розв'язанні вищевказаних задач постійно морально стимулювати педагогічну діяльність, створювати належний настрій і психологічний мікроклімат в педагогічному колективі, розвивати творчу ініціативу і творче мислення вчителів та учнів!

Річний план роботи

«  Апрель 2021  »