ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ РОБОТИ НВК НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Перспективні завдання навчально-виховного комплексу на 2018/2019 навчальний рік:

1. Вдосконалення системи внутрішньошкільного контролю на основі управлінських рішень.
  2. Підвищення відповідальності учителів щодо здійснення впровадження інноваційних, передових, інтенсивних методів і прийомів роботи в практику викладання навчальних предметів.
  3. Поповнення матеріальної бази НВК.
  4. Вдосконалення виховної системи закладу, роботи органів шкільного самоврядування.
  5. Удосконалення роботи з питання наступності в навчанні між дошкільним підрозділом і початковою школою НВК.
  6. Продовжити роботу над моніторингом якості мовних, читацьких та математичних знань, умінь і навичок випускників дошкільного підрозділу.
  7. Продовжити роботу над розвитком у дошкільників та учнів 1-х класів життєвих компетентностей, використовуючи інноваційні технології на уроках та заняттях.

2. Очікувані результати:

1. Удосконалення системи управління та контролю за навчально-виховним комплексом.
  2. Покращення навчальних досягнень учнів.
  3. Зменшення кількості учнів, схильних до девіантної поведінки.
  4. Реалізація нормативних вимог щодо матеріальної бази кабінетів, спортивних залів, обладнання.
  5. Підвищення результативності вивчення базових предметів.
  6. Підвищення ефективності системи мотивації та стимулювання роботи педагогічних працівників закладу.
  7. Підвищення мотивації педагогів навчального закладу на участь в засвоєнні передового педагогічного досвіду.
  8. Підвищення навчальної мотивації учнів з низьким рівнем навчальних досягнень.
  9. Формування іміджу навчального закладу.

1. Головні завдання на 2018/2019 навчальний рік:

1. Працювати над реалізацією Державних стандартів освіти.

2. Працювати над створенням сучасного освітнього середовища з використанням можливостей соціального партнерства, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології для навчання учнів не лише в приміщенні навчального закладу.

3. Працювати над формуванням ключових компетентностей, необхідних для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної інклюзії та працевлаштування і які здатні забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх протягом усього життя в межах роботи учнівського самоврядування.

4. Працювати над модернізацією матеріально-технічної бази НВК для розвитку спорту і формування навичок здорового способу життя.

5. Продовжити працювати над комп’ютеризацією закладу, забезпечення шкільних кабінетів комп’ютерами, телекомунікаційними засобами.

6. Підвищенням якості підготовки вчителя до уроку, розвиток його проектних навичок професійної та інноваційної компетентностей.

7. Забезпеченням належних умов для здобуття якісної освіти дітьми – сиротами, дітьми – позбавленими батьківського піклування та дітьми девіантної поведінки, їх соціальної адаптації.

8. Широким використанням на уроках інформаційних, зокрема електронних засобів навчання; запровадженням інтерактивних методів, проектної технології.

9. Активізацією діяльності шкільної бібліотеки, створенням медіатеки.

10. Підвищенням соціально-психологічного супроводу освітнього процесу.

11. Створення комфортних умов для здійснення освітнього процесу:

• дотримання санітарно-гігієнічного режиму:
  • забезпечення виконання правил пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту, охорони праці;
  • виконання правил внутрішнього трудового розпорядку;
  • запровадження системи заохочення учнів та працівників закладу за високі результати своєї роботи.

При розв'язанні вищевказаних задач постійно морально стимулювати педагогічну діяльність, створювати належний настрій і психологічний мікроклімат в педагогічному колективі, розвивати творчу ініціативу і творче мислення вчителів та учнів!

Річний план роботи

«  Декабрь 2018  »