04.12.2017

Лист щодо рекомендацій слухань, що відбулися 10 жовтня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Діяльність служб у справах дітей, підрозділів Національної поліції України, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, навчальних закладів і закладів охорони здоров’я щодо запобігання випадкам смертності дітей».

Рекомендації слухань, що відбулися 10 жовтня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Діяльність служб у справах дітей, підрозділів Національної поліції України, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, навчальних закладів і закладів охорони здоров’я щодо запобігання випадкам смертності дітей».(продовження)

Щодо проведення Дня відкритих дверей

Лист мед.університету